Online Eğitim Verin

1. Eğitmenlik Şartları

Öncelikle, eğitim vereceğiniz alan veya konuyla ilgili yetkinliğinizin bulunması gerekiyor. Eğitmenlik formu başvurusunda sizden bu konuda bazı bilgileri rica edeceğiz.

2. Nasıl Çalışıyoruz

Eğitmenlik başvurunuz onaylandıktan sonra, sizden eğitim materyallerini online eğitim platformumuza yüklemenizi bekliyoruz. Hazırladığınız online eğitim içeriği de onaydan geçtikten sonra artık öğrencilerle buluşmayı bekliyor.

3. Kazanç

Bilgi ve tecrübe, elde etmesi zor ve maliyetli şeyler. Bu nedenle Küresel İşler Okulu’nda yayınlanan eğitimlerden gelen kazançta, en büyük pay; bilgisini ve tecrübesini aktaran eğitmene aittir.

Eğitmenler, online eğitim ve topluluk satış fiyatından %55 oranında net pay alırlar. Eğitimin tanıtımı amacıyla satış ortaklığı programına dahil olan eğitmenler ise %45 ile %50 arası her satıştan net kazanç elde ederler. Satış ortaklığı komisyonu olan %15-20 arası oranın yarısı Küresel İşler Okulu diğer yarısı ise eğitmenden kesilir.

4. Online Eğitim Kriterleri

– Eğitimde asla umut tacirliği ögeleri yer almamalı. Örneğin; zengin olma yolları, kazanç garantisi, yüksek kazanç vaatleri veya herhangi bir kesin kazanç vaadi gibi, doğrudan veya dolaylı olarak asla bu tip söylemler yer almamalı, bahsi geçmemeli. Öğrencilere fikir vermek için, eğitime konu olan işle ilgili belirli bir kazanç skalasından, dünyadaki örneklerden bahsedilebilir.

– Eğitim içerikleri, eğitmenin taahhüt ettiği müfredatı barındırmalı.
– Eğitim başlığı ile online eğitim içeriğinde çelişki olmamalı.
– Eğitim içeriklerinde; bir kişiyi, kuruluşu, kurumu veya bir topluluğa ait değerleri olumsuz yönde hedef alan ögeler içermemeli.


Eğitmenlik Başvurusu

Yukarıdaki şartların size de uygun olduğunu düşünüyorsanız. Eğitmen ailemize katılmak için başvurunuzu bekliyoruz.